moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

Договір поставки

Договір поставки: важливі моменти, які варто знати!

Багато підприємців починають працювати офіційно і часто потребують укладання договорів про купівлю товарів, які в подальшому будуть продаватися. Сьогодні ми розглянемо договір поставки, який є одним з таких договорів.

📝 Договір поставки - ключовий інструмент у веденні бізнесу. Чи впевнені ви, що ваш договір міцний, захищає ваші інтереси та відповідає законодавству?

❗️ Не ризикуйте своїм бізнесом! Шаблони з Інтернету не захистять Вас від юридичних проблем.  

Договір поставки, в суті, є видом договору купівлі-продажу товарів, який укладається між підприємствами (ФОПами, ФОП та ТОВ і так далі).

Цей договір передбачає багато важливих моментів, які варто правильно зафіксувати. Основні з них такі:

1️⃣ Предмет договору: слід чітко визначити, які товари та в якій кількості повинні бути поставлені від постачальника до покупця. Краще за все включити такі деталі до специфікації договору.

2️⃣ Ціна договору: зазвичай вказується, що ціна договору складається з суми всіх виконаних поставок (специфікацій), але можливо також вказати фіксовану суму, якщо вона вже відома наперед.

3️⃣ Спосіб оплати: важливо передбачити формат оплати (наприклад, передоплата або оплата після отримання товару). Також варто зафіксувати, що розрахунок здійснюється в гривні або визначити, що ціна встановлена в іноземній валюті, а розрахунок здійснюється в еквіваленті (при цьому важливо визначити курс валют та момент його застосування).

4️⃣ Місце поставки товару: потрібно чітко вказати адресу, де буде здійснюватися приймання-передача товару. Крім того, визначити, хто має право приймати товар (лише сторона договору або уповноважені особи).

5️⃣ Відповідальність: рекомендується детально розписати цей розділ договору та визначити, за які дії сторін настає відповідальність та у якому розмірі (наприклад, відсоток від суми специфікації чи фіксовану суму штрафу).

Крім того, важливі розділи про строк дії договору, права сторін, гарантії та форс-мажорні обставини.  Якщо є додаткові питання, то пишіть у приватні повідомлення або залишайте заявку на сайті. Я завжди готовий вам допомогти 👨🏼‍💻

Зважаючи на важливість правильного укладання договорів поставки, розумію, що можуть виникати питання та потреба в юридичній консультації. Я, як юрист, готовий надати вам професійну допомогу та забезпечити захист ваших прав та інтересів.

📝 Договір поставки - ключовий інструмент у веденні бізнесу. Чи впевнені ви, що ваш договір міцний, захищає ваші інтереси та відповідає законодавству?

❗️ Не ризикуйте своїм бізнесом! Шаблони з Інтернету не вистачать для повноцінного захисту. Зверніться до професіонала, який допоможе вам з укладанням договору поставки, зробить його чітким та впевненим кроком на шляху до успіху.

Чому саме я?

✔️ Експертні знання юридичних аспектів укладання договорів поставки.

✔️ Індивідуальний підхід до кожного клієнта та уважне вивчення його потреб.

✔️ Гарантований захист ваших прав та інтересів, мінімізація ризиків.

✔️ Професійна консультація та підтримка на кожному етапі.

📞 Зв'яжіться зі мною прямо зараз, щоб домовитися про консультацію та укладання договору поставки, який забезпечить успішну роботу вашого бізнесу. Пишіть у приватні повідомлення або залишайте заявку на сайті. Я завжди готовий допомогти вам з юридичними питаннями!

👨🏼‍💼 Звертайтеся до професіонала, щоб бути впевненими у своїй діяльності та мати надійну підтримку юридичного експерта. Ваш успіх - моя мета!