moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

Юридичний офіс Ігоря Бондаренко

Юридичний офіс Ігоря Бондаренко - команда професіоналів у сфері юридичного супроводу бізнесу та ІТ-проектів. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг для підприємців, ІТ-спеціалістів та громадян.
Наша місія – зробити ваш бізнес успішним, забезпечуючи надійний юридичний супровід у всіх аспектах його функціонування. Ми розуміємо, що для досягнення цілей вам потрібна не лише професійна консультація, а й ефективні рішення. Тому ми пропонуємо такі послуги:
✔️ Юридична консультація та підтримка.✔️ Реєстрація та ліквідація підприємств.✔️ Реєстрація торгових марок та авторських прав.✔️ Укладення та аналіз договорів.✔️ Податковий консалтинг та захист від податкових ризиків.✔️ Інші юридичні послуги в сфері підприємницької діяльності
Наші фахівці забезпечать вам не лише юридичну підтримку, але й партнерство на шляху до вашого успіху. Довірте нам свої потреби, і ми вам допоможемо втілити ваші амбіції в реальність.

Команда юридичного офісу Ігоря Бондаренко

Illustration

Ігор Бондаренко

Засновник/юрист

Юрист з питань юридичного супроводу бізнесу. Більше 5 років роботи в сфері права та правової допомоги підприємцям.

moc.liamg%40hkwalokneradnob

Illustration

Максим Петров 

Помічник юриста

Максим здійснює супровід питань з договірної та претензійної роботи. Має професійні навички підготовки договорів, запитів в державні органи, процесуальних документів.

moc.liamg%40wal.vortep.s.m

Illustration

Вікторія Сіпко 

Помічник юриста 

Вікторія спеціалізується на наданні послуг у податкових та трудових спорах, розробці договорів та супроводі питань, повʼязаних з інтелектуальною власністю.

moc.liamg%40airotkkiv.okpis

Ми впевнені, що постійний розвиток та отримання нових знань забезпечує можливість надавати професійні та якісні послуги нашим клієнтам.

Illustration
Illustration
Illustration