moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 844 31 30

Які документи потрібні для реєстрації ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю)

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є ідеальним варіантом для провадження підприємницької діяльності, незалежно від розміру вашого бізнесу. 👨🏼‍💻

Процедура реєстрації може варіюватися залежно від того, чи обираєте ви онлайн чи офлайн варіант.

Для офлайн реєстрації (у нотаріуса або державного реєстратора) вам знадобиться наступний пакет документів:

1️⃣ Паспорт засновника/засновників та директора.

2️⃣ Картка платника податків (код/ІНН).

3️⃣ Протокол загальних зборів ТОВ, в якому відображені всі рішення, пов'язані з реєстрацією ТОВ, розподілом часток учасників, призначенням директора, місцезнаходженням тощо.

4️⃣ Статут ТОВ.

5️⃣ Заявка про державну реєстрацію ТОВ.

6️⃣ Структура власності ТОВ.

Після підготовки цих документів вам потрібно звернутися до нотаріуса для їх нотаріального посвідчення та подальшої державної реєстрації. Реєстрацію також можна провести через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Для онлайн реєстрації ТОВ вам знадобиться:

1️⃣ Паспорт засновника/засновників та директора (обов'язково ID-картка або нотаріально посвідчена копія паспорта у формі книжечки).

2️⃣ Картка платника податків (код/ІНН).

3️⃣ Кваліфікований електронний цифровий підпис.

Для реєстрації онлайн вам потрібно заповнити заявку на порталі "Дія", вибрати модельний статут (за замовчуванням) або змінити певні положення згідно з вашими бажаннями. Протокол загальних зборів ТОВ буде автоматично сформований.

Хоча онлайн реєстрація ТОВ є швидшою та зручнішою, варто зазначити, що модельний статут може не відповідати всім потребам учасників товариства 📑.

Якщо вам потрібна допомога у підготовці документів для реєстрації ТОВ, будь ласка, залишайте заявку на сайті або телефонуйте.

 🤝 Я пропоную унікальні умови співпраці, включаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативність та конфіденційність. Моя мета - допомогти вам зосередитися на розвитку вашого бізнесу, забезпечивши його юридичну безпеку.