moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

Гіг-контракти - цивільно-правовий договір, за яким гіг-спеціаліст зобов’язується виконувати роботи та/або надавати послуги відповідно до завдань резидента Дія Сіті як замовника, а резидент Дія Сіті зобов’язується оплачувати виконані роботи та/або надані послуги і забезпечувати гіг-спеціалісту належні умови для виконання робіт та/або надання послуг, а також соціальні гарантії.

Переваги Гіг-контракту

Визначення порядку оплати праці: Гіг-контракт надає більшу гнучкість у визначенні системи оплати за надані послуги. У цьому типі контракту можна передбачити бонуси за виконану роботу, оплату за годину або за конкретний період/етап надання послуг.
Визначення робочого часу гіг-спеціаліста: Однією з особливостей гіг-контрактів є можливість визначення робочого часу спеціаліста. Це може включати гнучкий графік, чергування з ненормованим робочим часом або ж закріплення конкретного та однакового графіку роботи.

Передача обладнання: Зазвичай резидент Дія.City надає гіг-спеціалісту необхідне обладнання та інші засоби для виконання робіт (надання послуг). Однак у гіг-контракті може бути передбачений інший порядок. Якщо гіг-спеціаліст використовує власне обладнання, то контракт може передбачати компенсаційні виплати для нього.

Як надається послуга:

Правовий аналіз: Ми ретельно аналізуємо умови гіг-контракту, щоб гарантувати їх відповідність вашим потребам та забезпечити законність угоди.

Визначення умов: Наші юристи допомагають визначити обсяг робіт, гонорар, терміни виконання, права та обов'язки сторін.

Складання контракту: Ми розробимо гіг-контракт, включаючи всі ключові пункти, що забезпечить чіткість та надійність угоди.

Захист ваших інтересів: Ми гарантуємо, що ваші права та інтереси будуть враховані у гіг-контракті, надаючи вам юридичну впевненість.

Консультації та зміни: Наші юристи готові надавати консультації та вносити зміни до контракту згідно з вашими потребами.

Правовий захист: У разі конфліктів або невиконання умов гіг-контракту, ми надаємо підтримку та юридичний захист.

Зверніться до нас для отримання компетентної юридичної підтримки у складанні та захисті гіг-контракту. Наша команда готова забезпечити вас надійною угодою, що допоможе вам успішно працювати як незалежний професіонал.

Потрібна юридична допомога?

Залиши заявку для професійного вирішення твоїх юридичних питань!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЮРИДИЧНИЙ БЛОГ