moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

ПОСЛУГИ В СФЕРІ ІТ
ІТ-сфера є дуже популярною, а робота в ній вимагає кваліфікованої юридичної підтримки. Юрист для ІТ сфери допомогає починаючи зі створення ІТ-проєкту. ІТ продукти (твори) вимагають дотримання захисту авторського права. Звертайтесь за надійною юридичною допомогою до професіоналів!

Реєстрація ІТ-бізнесу

В епоху інформаційних технологій та цифрової трансформації індустрій, можливість заробляти на створенні ІТ-продуктів стала значною більше доступною. 
Реєстрація власного бізнесу в сфері ІТ є актуальним та дієвим кроком, який може вести до побудови успішної справи та отримання значного доходу.
- від 1000 грн. - 

Оптимізація оподаткування для ІТ

Обираючи належний режим оподаткування, підприємець може зменшити обсяги податків, які сплачуються. Це може стати значним джерелом економії коштів для ІТ бізнесу.
Вибір оптимального режиму оподаткування дозволяє планувати фінанси бізнесу більш ефективно та передбачувано
- від 5000 грн. -

Резиденство Дія Сіті

Реєстрація резидентства в інноваційному сервісі Дія.City — це крок до зручності та доступу до послуг електронного урядування. 
Наша юридична команда готова надати вам кваліфіковану допомогу у оформленні резидентства в Дія.City, забезпечуючи безпроблемний процес та правовий захист ваших інтересів.
- договірна -

50 icon offiice

Розробка договору NDA

Розробка NDA-договору допоможе бізнесу захистити комерційні таємниці від небажаного розповсюдження.
Обовʼязково укладайте NDA з партнерами, співробітниками та підрядниками для забезпечення конфіденційності вашого біщнесу.
- від 5000 грн. -

Розробка договору NCA

Non-Compete Agreement (NCA) - представляє собою домовленість між сторонами, яка обмежує право працівника або підрядника працювати з іншими суб'єктами ринку в майбутньому. 
Цей вид договору призначений для забезпечення захисту інтересів компанії або замовника та запобігання конфліктам і конкуренції з боку співпрацівника або підрядника.
- від 5000 грн. -

Договір про надання послуг в ІТ

Розробка договору про надання послуг в ІТ сфері - є ключовим етапом для успішного співробітництва між провайдерами послуг та їх замовниками.
Наша юридична команда готова надати вам професійну підтримку у створенні договору, який враховує специфіку ІТ-галузі та надійно захистить ваші інтереси.
- від 5000 грн. -

transportation

Ліцензійний договір

Ліцензійний договір в ІТ сфері - це юридичний документ, який надає право на використання програмного забезпечення, технології, або іншого об'єкта авторського права, що належить правовласникові, користувачу за певних умов.
Цей договір встановлює обов'язки та права сторін, визначає умови використання продукту, обсяг та тривалість ліцензії, територіальні обмеження, випадки виключення чи обмеження використання, а також інші деталі щодо правовідносин між правовласником та користувачем.
- від 5000 грн. -

Договір про розробку програмного забезпечення

Складання договору про розробку програмного продукту є важливим кроком для успішної співпраці між розробниками та замовниками.
Наша юридична команда готова надати вам кваліфіковану допомогу у створенні договору, який враховує всі аспекти вашого проекту.
- від 5000 грн.-

Захист прав інтелектуальної власності

Авторське право надає власникам програмного коду та інших програмних продуктів правовий захист від незаконного використання або копіювання їхніх робіт.
Власники можуть використовувати авторське право для захисту конфіденційної інформації, вбудованої у програмний код або технології.
- договірна -

Гіг-контракт

Офіційне закріплення трудових відносин із працівником є важливим елементом законності у сфері IT-бізнесу.
Завдяки інноваційності української правової системи можливим стало укладати новий та унікальний для вітчизняного простору спосіб закріплення відносин між замовником та виконавцем у сфері ІТ – гіг-контракти.
- від 4000 грн. -

Дізнатись більше інформації про ціни та послуги ви можете за телефоном +380959420091 або залишивши заявку на сайті.