moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

Реєстрація ІТ бізнесу - складна процедура, яка подтребує професійного підходу. Ми з командою проводимо докладний аналіз проекту, визначаючи потенційні юридичні ризики та розробляючи стратегії їх управління. Допомагаємо нашим клієнтам вибрати оптимальну форму підприємницької діяльності (фізична особа-підприємець, ТОВ, акціонерне товариство тощо) та проводимо всі необхідні процедури для легальної реєстрації їхнього ІТ-проекту.

1. Навіщо реєструвати ІТ-бізнес в Україні?

ІТ-сектор в Україні є привабливим для залучення іноземних інвестицій. Це стало можливим завдяки спрощеній системі оподаткування та особливостям національного законодавства. ІТ-компанії можуть користуватися спеціальними податковими режимами, які передбачають зменшені ставки податків. Українська влада активно підтримує розвиток ІТ-галузі та сприяє інвестиціям через різноманітні ініціативи та програми.

2. Процедура реєстрації ІТ бізнесу.

Перший крок: Обрання форми ведення бізнесу та реєстрація субʼєкта підприємницької діяльності. На цьому етапі юрист проаналізує всі переваги створення конкретної форми субʼєкта підприємницької діяльності для роботи клієнта.

Другий крок: Вирішення питання щодо фінансування. На цьому етапі буде визначено, яким чином буде фінансуватися бізнес: це буде залучення іноземних інвестицій, грантів або самофінансування.

Третій крок: Відкриття рахунку у банку, що буде підходити під критерії діяльності суб’єкта підприємницької діяльності.

Четвертий крок: Обрання виду діяльності. На цьому етапі буде підібрано вид КВЕД, за яким підприємство планує здійснювати свою діяльність. Нагальним питанням у цьому аспекті, також є отримання ліцензій/дозволів для ведення окремих видів ІТ-діяльності.

Пʼятий крок: Обрання форми найму персоналу. На цьому етапі буде зазначено, яку форму оформлення трудових відносин буде вигідно обрати підприємцю в залежності від його потреб: класичний трудовий договір, оформлення трудових відносин з ФОП або гіг-контракт.

Шостий крок: Остаточна реєстрація субʼєкта підприємницької діяльності.

Ми готові допомогти вам на кожному з цих шести кроків до реєстрації вашого ІТ бізнесу. Наша експертна команда має глибокі знання у сфері реєстрації підприємств та юридичного супроводу в ІТ секторі. Ми врахуємо ваші індивідуальні потреби та обставини, надаючи вам кваліфіковану підтримку на кожному етапі створення та розвитку вашого ІТ бізнесу. Наша мета - зробити весь процес реєстрації та запуску вашого ІТ проекту максимально легким та ефективним, дозволяючи вам зосередитися на інноваціях та рості вашого бізнесу.

Потрібна юридична допомога?

Залиши заявку для професійного вирішення твоїх юридичних питань!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЮРИДИЧНИЙ БЛОГ