oc.liamg%40hkwalokneradnobm+38 (095) 94 200 91

Реєстрація ФОП вимагає кваліфікованого юридичного підходу, з метою недупущення помилок, які можуть призвести до значних штрафних санкцій від контролючих органів.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІНО РЕЄСТРУВАТИ ФОП?

Чинне законодаство України передбачає адміністративну відповідальність за зайняття підприємницью діяльністю без реєстрації.
Крім того, офіційна реєстрація надає значні переваги, такі як: можливість отримати гранти, працевлаштовувати робітників, розширення бізнесу.
Також, все більше людей починають з недовірою відноситися до інтернет магазинів/спеціалістів, які пропонують їм оплатити на банківську картку фізичної особи, а не на офіційний рахунок ФОП. Тому, працючи в «чорну» ви втрачаєте своїх клієнтів.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ФОП

Першим кроком є надання юридичної консультації, на якій визначається сфера підприємницької діяльності, види економічної діяльності, система оподаткування та інша інформація необхідна для процедури реєстрації фізичної особи-підприємця.

Наступний крок - підготовка та подача заявки про державну реєстрацію ФОП.

Реєстрація може відбуватися онлайн, за умови наявності кваліфікованого електронного цифрового підпису, або офлайн через ЦНАП.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ФОП?

Реєстрація підприємницької діяльності у формі ФОП здійснюється за 1 день (за умови реєстрації через портал Дія). Одразу після відправлення заяви про реєстрацію ви будете зареєстровані, як підприємець та відповідна інформація буде розміщена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За декілька днів після реєстрації ви отримаєте реєстраційні документи (Виписку ФОП з реєстру, Витяг платника єдиного податку).

Ми пропонуємо швидку та професійну реєстрацію ФОП. Звертайтеся до нашої команди юристів, і ми будемо раді допомогти вам вести свій бізнес без зайвих турбот.

Потрібна юридична допомога?

Залиши заявку для професійного вирішення твоїх юридичних питань!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЮРИДИЧНИЙ БЛОГ