oc.liamg%40hkwalokneradnobm+38 (095) 94 200 91

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (ТОВ) - це форма ведення підприємницької діяльності, яка підходить, як для малого так і великого бізнесу. Її особливість в тому, що така форма дозволяє вести бізнес в партнерстві (корпоративні права учасників ТОВ поділені на частки в статутному капіталі), матеріальна відповідальність покладена на ТОВ, а не її учасників.

1. КОЛИ ТРЕБА РЕЄСТРУВАТИ ТОВ?

Необхідність реєструвати ТОВ може залежати від різних факторів, таких як: бізнес в партнерстві, зміна структури бізнесу, значний оборот доходів і т.д.
ТОВ дає можливість здійснювати підприємницьку діяльність у багатьох сферах. Крім того, в такій формі діяльності є значний плюс - зниження ризиків, яке полягає в тому, що матеріальна відповідальність покладена на саме ТОВ, а не її учасників.

2. ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ

Перший крок: юридична консультація на якій визначаємось із основними домовленостями учасників ТОВ, видами діяльності системою оподаткування та іншими важливими нюансами для реєстрації
Другий крок: підготовка та погодження реєстраційних документів (заявка, протокол загальних зборів, статут).
Третій крок: засвідчення документів у нотаріуса та проведення державної реєстрації ТОВ.

2. СКІЛЬКИ ЧАСУ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ?

Строк реєстрації залежить від формату (онлайн/офлайн) та обʼєму роботи із реєстраційними документами, але орієнтовний строк - 5 робочих днів.За необхідності, можлива реєстрація ТОВ за 1 день, за умови проведення її онлайн та наявності всіх необхідних документів для такої реєстрації.

Потрібна юридична допомога?

Залиши заявку для професійного вирішення твоїх юридичних питань!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЮРИДИЧНИЙ БЛОГ