moc.wal-okneradnob%40eciffo+38 (095) 94 200 91+48 452 458 746

ТОВ - це форма ведення підприємницької діяльності, яка підходить, як для малого так і великого бізнесу. Її особливість в тому, що така форма дозволяє вести бізнес в партнерстві (корпоративні права учасників ТОВ поділені на частки в статутному капіталі), матеріальна відповідальність покладена на ТОВ, а не її учасників.

Правильний підхід до реєстрації ТОВ - це ключ до успішного старту вашого бізнесу.

Зареєструвати ТОВ можна онлайн та офлайн (стандартна процедура):
Реєстрація ТОВ онлайн - це швидкий та зручний спосіб, який надається через портал Дія. У цьому випадку, ваше ТОВ реєструється на підставі Модельного статуту. Для здійснення реєстрації достатньо мати електронний підпис та паспорт нового зразка (або нотаріальну копію паспорта у формі книжечки).
Реєстрація ТОВ офлайн, хоч і триваліша та дорожча процедура, проте надає можливість врахувати особливі умови в Статуті Товариства.
Ми з командою допоможемо Вам підготувати необхідні документи, включаючи протокол загальних зборів, Статут Товариства, заявку про державну реєстрацію Товариства та схематичне зображення структури власності Товариства.

Необхідні документи для офлайн реєстрації ТОВ:

- Протокол загальних зборів;
- Статут Товариства;
- Заявка про державну реєстрацію Товариства;
- Схематичне зображення структури власності Товариства.
Перші два документи повинні бути нотаріально завіреними.
Дізнатись більше про документи, які необхідні для реєстрації ТОВ можна - ТУТ

1. КОЛИ ТРЕБА РЕЄСТРУВАТИ ТОВ?

Необхідність реєструвати ТОВ може залежати від різних факторів, таких як: бізнес в партнерстві, зміна структури бізнесу, значний оборот доходів і т.д.
ТОВ дає можливість здійснювати підприємницьку діяльність у багатьох сферах. Крім того, в такій формі діяльності є значний плюс - зниження ризиків, яке полягає в тому, що матеріальна відповідальність покладена на саме ТОВ, а не її учасників.

2. ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ

Перший крок: юридична консультація на якій визначаємось із основними домовленостями учасників ТОВ, видами діяльності системою оподаткування та іншими важливими нюансами для реєстрації
Другий крок: підготовка та погодження реєстраційних документів (заявка, протокол загальних зборів, статут).
Третій крок: засвідчення документів у нотаріуса та проведення державної реєстрації ТОВ.

3. СКІЛЬКИ ЧАСУ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ?

Строк реєстрації залежить від формату (онлайн/офлайн) та обʼєму роботи із реєстраційними документами, але орієнтовний строк - 5 робочих днів.
За необхідності, можлива реєстрація ТОВ за 1 день, за умови проведення її онлайн та наявності всіх необхідних документів для такої реєстрації.

Ми гарантуємо швидку та вигідну реєстрацію ТОВ з використанням професійного підходу, спрямованого на захист вашого бізнесу та інтересів. Звертайтеся до нашої команди юристів, і ми будемо раді допомогти вам вести свій бізнес без зайвих турбот.

Потрібна юридична допомога?

Залиши заявку для професійного вирішення твоїх юридичних питань!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЮРИДИЧНИЙ БЛОГ